03 Mar 2022

The Holy Spirits Experience

Treed binnen in de magische wereld van het cocktail shaken en leer alle geheimen. ‘The Holy Spirits Experience’, een combinatie van Cocktailworkshops, Escaperooms, Cocktails en aansluitende borrel in een ondergrondse Speakeasy bar.
De bar is ‘weggestopt’ in het centrum van Rotterdam en staat bekend om de kwaliteit en artisticiteit van zijn cocktails. Een Speakeasy is een geheime bar waar je alleen binnenkomt met een wachtwoord en waarvan het adres ‘geheim’ is.

Ander Nieuws

The Holy Spirits Experience Treed binnen in de magische wereld van het cocktail shaken en leer alle geheimen. ‘The Holy Spirits Experience’, een combinatie van Cocktailworksh...
De eerste clubbijeenkomst

Na de kick-off borrel volgde al snel de allereerste clubbijeenkomst van de Rotterdam Charity Club. Onze leden werden op woensdagavond 27 maart door...

White Collar Boxing – knokken tegen kanker

Vrijdag 5 april was het dan zo ver! De zesde editie van White Collar Boxing. Achttien gemotiveerde ondernemers hebben zich wekenlang in het zweet...